15 Şubat 2010 Pazartesi

ALS İçin Futbol Kitabı


Bu projeyi bloglarınızda duyurmanızı rica ediyorum.


Geliri tamamen ALS MNH Derneği'ne bağışlanacak olan bir futbol kitabıprojesi...


Anadolu futbolunu yazan bloggerlar olarak en büyük çabamızsesimizi duyurmaksa, sadece ama sadece Anadolu üzerindeki ilgisizliği birazolsun kırabilmekse; sadece blog satırlarından değil; sahaflardan, kitapçılardanda insanlara seslenmeliyiz. Bunun için birkaç kitap yazıldı Türkiye'de, lakinçok büyük kitlelere ses duyurulamadı, Anadolu içinse hala aynı tas aynı hamam!İlgisizlik had safhada...


Bizler, biliyoruz ki Anadolu'da büyük birpotansiyel, lakin büyük olumsuz koşullar var. Bu olumsuz koşullardan birisi de,bilgisizlik. Madem takımını destekliyorsun, madem kalemine sarılıyorsun; sen dekatıl!


Destek ver...Takımına dair yazabileceğin şeyleri, insanlarınilgisini çekeceğini düşündüğün yönlerini; geçmişi, bugünü ve yarını harmanlayıpyaz...Sayfa sayısı konusunda bir kısıtlama olmamakla beraber, 10 - 15civarı bir sayfa sayısı olursa iyi olur. Yazı konusu olarak belli bir kıstasımızyok, sadece okuyanın gözünde takımın eskiden bulunduğu ve şimdi içinde olduğukoşullar, futbolun ana şartı taraftar, oyuncular gibi futbol ögeleri canlanmalı.Futbol bizimle güzel, futbolu güzelleştirmek de bizim elimizde!


Yazıları yollamak veya projeye dair bilgiler almak için adres:flagg.a@gmail.com


Twitter:


FacebookGrubumuz:

Hiç yorum yok: